Baffle Asma Tavan

Baffle ve vektörel tavanlar , dikey olarak asılan farklı ölçülerde doğrusal panellerden oluşur. Hafif ve yüzer şekilde tavan monte edilen bu paneller , odanın hacmini daraltmadan tavan yüksekliğini düşürmek için sıklıkla tercih edilen tavan elemanlarıdır.Doğrusal tasarım ve alana farklı bir boyut getirilerek tavanda bulunan servis ekipmanlarını gizleme imkanı sağlanır. Ahşap görünümlü metal baffle elemanlarla ahşaba göre daha uzun ömürlü ve bakımı kolay tavan tasarımları yapılabilmektedir. Panellerin taban genişliği , yükseklikleri ve birbirleriyle arasındaki mesafe degiştirilerek farklı tasarımlar elde edilmektedir. Hem baffle hem de vektörel tavan tiplerinde tavan boşluğuna erişim kolaydır , rahat montaj ve demontaj imkanı vardır .

Baffle asma tavan sistemi, tavandan sarkıtılmış galvanizli askı teline bağlanan U veya L tırnaklı taşıyıcılara dikey olarak asılan U kesitli metal panellerdir. Baffle metal asma tavan sistemleri görsel olarak en modern ve en konsept tasarımların vazgeçilmezidir. Diğer metal asma tavan sistemlerine göre daha estetik görünümler sunar. Mükemmel tavan görselliği elde etmek için Baffle sistemlerimizi tercih edebilirsiniz.

Baffle asma tavan panelleri alüminyum veya galvanize çelik olarak üretilmektedir. Bu paneller istenilen ölçülerde ve istenilen renklerde üretilebilmektedir.

Metal görünümlü, çeşitli renklerde ve ahşap görünümlü metal panellerimiz mevcuttur. Pahallı ahşap malzemeler yerine ekonomik ve kolay uygulanabilen ahşap desenli metal Baffle paneller doğal bir görünüm sunmaktadır. Ayrıca bu sistemde direkt olarak ahşap da kullanılabilmektedir. Baffle sistemde asma tavan tamamen kapalı olmadığı için odanın içerisinde bütün olarak hava sirkülasyonu sağlanabilmektedir. Diğer sistemlerde olduğu gibi tesisatları gizlemek mümkündür.


Baffle Metal Asma Tavan Çeşitleri

Metal baffle asma tavan doğrusal tip tavan sistemleri arasında yer alır. Kullanılan panellerin alüminyum ve galvaniz çeşitleri mevcuttur.

Standart Metal Baffle Sistem
Ahşap Desenli Baffle Sistem
Eğrisel Baffle Sistem

Test

Form Gönderimi

Tamam

Web Tasarım Teknobay