Metal Asma Tavan

Metal asma tavan, modern iç mekan tasarımları için vazgeçilmez bir yapı elemanıdır. Genellike 30*30cm ve 60cm*60cm ölçülerinde üretilir. Çeşitli türleri bulunan metal asma tavan sistemleri bir çok alana kolayca uygulanabilme özelliği ile dikkati çekmektedir. Alışveriş merkezlerinden metro istasyonlarına kadar çok çeşitli kullanım alanları mevcuttur. Farklı çeşitleri ve modelleri mevcuttur. Metal sistemleri diğer asma tavanlardan ayıran özellik her yükseklikte tavana istenilen derinlikte uygulanabilmesidir. Bu özelliği ile metal asma tavanlar çok yüksek tavanlarda ve istenilen derinliklerde montaj edilebilen tek türdür. Örneğin 25 metre tavanı olan bir metro istasyonunda 5 metre sarkıtma uygulanarak 20 metre yüksekliğinde bir tavan elde etme imkanı mevcuttur. Bu ürünün uygulamasında uzman ve deneyimli bir ekip ile doğru sonuç alabilirsiniz. Deneyimli ekiplerimiz ile tavanda kaliteli ve düz bir uygulamayı kolayca yapabilmekteyiz. Metal asma tavan çeşitleri yanda listelenmiştir. İstediğiniz ürüne tıklayarak model özelinde inceleme yapabilir, projeniz için fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

 

Metal Asma Tavan Kullanım Alanları
AVM iç mekanlarındaki görselliği ve fonksiyonaliteyi sağlayabilmek amacı ile metal asma tavan sistemleri sıkça tercih edilmektedir.
Ofis alanlarında da metal asma tavanlar görsel kalitesi nedeni ile uygulanmaktadır.
Mimari açıdan kaliteli bir görsel sağlayan metal asma tavanlar ayrıca akustik özellikleri nedeni ile sinemalarda da kullanılmaktadır.
Konferans salonları, oteller, davet salonları, hastaneler, üniversiteler gibi bir çok alanda asma tavan sistemleri kullanımı mevcuttur. Çeşitli sanayi yapılarında ve spor salonlarında da kullanımı oldukça yaygındır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Web Tasarım Teknobay